مناسب ترین قیمت

مناسب ترین قیمت پرواز و هتل و تور

پاسخگویی 24 ساعته

پشتیبانی

استرداد وجه

استرداد وجه در کم تر از 24 ساعت

معتبر ترین

معتبر ترین آژانس گردشگری

هتل های داخلی

هتل های خارجی

دانلود اپلیکیشن نیایش سیر

نیایش سیر مناسب برای تمام سفر های شما به زودی در گوگل پلی و اپ استور

app-yebilit

باشگاه مسافران

با عضویت در باشگاه مسافران نیایش سیر امتیاز سفر های خود را نقد کنید و تخفیف های ویژه ی ما را از دست ندهید . از سفر خود لذت ببرید !

ثبت نام
mosaferan
پرسش های شما
شما می توانید قبل از رزرو هتل خارجی و داخلی با مطالعه اطلاعات هتل ها و همچنین قسمت وبلاگ سایت نیایش سیر اطلاعاتی در باره هتل مقصد و امکانات آن به دست اورید . همچنین پشتیبانی نیایش سیر سحر در خدمت شماست تا تمام سوالات مربوط به رزرو هتل را برای شما پاسخگو باشد .
شما می توانید از سایت های معتبر رزرو هتل مانند نیایش سیر سحر به راحتی و تنها با انتخاب شهر مقصد , وارد کردن تاریخ ورود و خروج و مدت اقامت نسبت به رزرو هتل قبل از سفر خود اقدام نمایید.
اگر سفر شما و مدت زمان آن قطعی شده است توصیه می شود جهت اطمینان خاطر و اینکه هتل ظرفیت هتل درخواستی پر نشود در اولین فرصت نسبت به رزرو هتل خود اقدام کنید.
طبیعی است که به هر دلیلی ممکن است سفر شما کنسل شود و یا به تعویق بیفتد در این هنگام قوانین کنسل کردن رزرو هتل های داخلی و خارجی با توجه به قوانین هتل متفاوت بوده و حتما وجهی را از کل هزینه پرداختی شما کسر می کنند لازم است بدانید هر چه زمان کنسل کردن هتل نزدیکتر به زمان رزرو شده برای اقامت باشد میزان جریمه پرداختی افزایش می یابد .
خیر , ما می توانید با پرداخت از طریق کارتهای شتابی کشور و به صورت ریالی هزینه رزرو هتل های خارجی را پرداخت کنید و نیازی به پرداخت ارزی نمی باشد.
معمولا زمان تحویل اتاق هتل ها ساعت 14 و زمان تخلیه و خرج از هتل ساعت 12 ظهر می باشد . اگر شما قصد ورود زودتر از ساعت تعیین شده و خروج پس از ساعت تعیین شده داشته باشید باید مبلغی اضافی پرداخت کنید که معمولا به ان نیم شارژ یعنی نصف هزینه یک شب اقامت در هتل می گویند .
اکثر هتل های دنیا برای کودکان زیر دو سال هزینه ای دریافت نمی کنند اما در هنگام رزرو هتل حتما قوانین مربوط به این مورد را در قسمت قوانین مطالعه کنید و یا با پشتیبانی نیایش سیر تماس بگیرید تا راهنماییتون کنند.
نیایش سیر سحر به طور مداوم و در همه ایام سال با هتل ها جهت رزرو اتاق ها کار می کند و بدیهی است که قیمت نهایی برای این شرکت ارزان تر باشد.